اخبار فریجیدا

تجهیزات برودتی

گروه صنعتی فریجیدا با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات ساخت و تولید، یکی از تخصصی ترین شرکت های کشور در حوزه تأمین و تولید تجهیزات برودتی است. انواع یخچال، کابین و محفظه عایق، فریز و یونیت کوندانسور از جمله محصولات تولید شده در این گروه است. فریجیدا با تکیه بر دانش متخصصان و فناوری روز دنیا، در کنار تولید محصولات، به ارائه خدمات مشاوره در زمینه نیازهای طراحی و تجهیز تمامی زیرمجموعه های صنعت خرده فروشی می پردازد.

مشاوران فریجیدا با در اختیار قرار دادن آخرین تجربیات خود در حوزه تجهیزات فروشگاهی، مشتریان را هرچه بهتر در راستای شناخت و تأمین نیازهای خود یاری می رسانند. برنامه های تحقیق و توسعه و بهبود مستمر از فرآیندهای جدایی ناپذیر در مسیر تحول سازمانی است. حضور فعال در نمایشگاه های صنعت و برقراری ارتباط مستمر با صاحبان کسب و کار و فعالان عرصه صنعت خرده فروشی از دیگر فعالیتهایی است که فریجیدا را در سطح اول آگاهی از اخبار روز مرتبط قرار می دهد.

استفاده از قطعات با بالاترین سطح کیفیت، فرآیند تولید پیشرفته، بهره گرفتن از تخصص طراحان و کارشناسان زبده و در نهایت خدمات پس از فروش، محصولات فریجیدا را برای انواع فروشگاه ایده ال نموده است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *