اخبار فریجیدا

پایش مستمر تجهیزات

از جمله امکانات ویژه ای که فریجیدا برای محصولات خود قرار داده است، نصب دیتا لاگر بر روی یخچال ها و تجهیزات برودتی مشتریان در محل مورد استفاده است. دیتالاگر وسیله‌ای الکترونیکی است که داده‌هایی را که به وسیله حسگرهای تعبیه شده در دستگاه یا ابزار و حسگر خارجی تأمین می‌شوند را در طول زمان یا در رابطه با مکان ذخیره می‌کند. این دستگاه تمامی اطلاعات ویژه محصول را ثبت و به سیستم مرکزی کنترل کننده انتقال می دهد. با استفاده از این تجهیز هرگونه خطا یا بروز مشکل در محصول ثبت گردیده و گزارش می شود.

افراد ناظر متخصص امر به محض اطلاع از بروز عیب در جهت رفع آن اقدام می نمایند. یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از دیتالاگرها قابلیت جمع‌آوری ۲۴ ساعته اطلاعات است. دیتالاگرها معمولاً به محض فعال سازی بدون مراقبت رها شده تا در طول دوره دیده بانی اندازه‌گیری نموده و اطلاعات را ذخیره کند. این قابلیت اجازه می‌دهد تا تصویری جامع و دقیق از شرایط محیط تحت نظر مانند دمای هوا یا رطوبت بدست آید. این فناوری نظارت و ارزیابی محصولات مستقر در محل را پس از فروش و حین استفاده تسهیل کرده و از سوی دیگر برای مصرف کننده اطمینان خاطر از عملکرد درست محصول ایجاد می نماید.

همچنین مرکز تماس 24 ساعته سازمان جهت دریافت نظرات، پیشنهادات و مشکلات مطرح شده از سوی مشتریان دایر است. شماره تلفن 724 که برای این منظور در نظر گرفته شده آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد از سوی مشتریان و سایر ذی نفعان سازمان است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *