اخبار فریجیدا

تجهیزات برودتی فروشگاهی

تجهیزات برودتی مورد نیاز فروشگاه های امروز بسیار با گذشته متفاوت است. اما همچنان هدف از به کارگیری تجهیزات برودتی، حفظ تازگی و سلامت کالاها و مواد غذایی فسادپذیر است تا این محصولات در بالاترین سطح کیفیت و سلامت به دست مشتری برسد. در این میان انواع یخچال فروشگاهی از پرکاربردترین تجهیزات برودتی فروشگاهی به حساب می آیند که انواع آنها به منظور چیدمان کالا با ویژگی های مختل به بازار ارائه شده است.

یخچال های ایستاده فروشگاهی د دو نوع درب دار و بدون درب در بازار موجود است که هریک مزایا و معایبی به همراه دارد. یخچال های درب دار که قبل از یخچال های پرده هوا وارد بازار شده اند امروزه با دارا بودن درب های شیشه ای امکان مشاهده اجناس بدون باز کردن درب یخچال را به مشتری می دهند.

یخچال های پرده هوا نسل جدیدی از یخچال های صنعتی هستند که با امکان چیدمان و نمایش محصولات بدون نیاز به باز و بسته کردن درب، دسترسی بهتر و راحتتری برای صاحبان کسب و کار و همچنین مشتریان آنها فراهم کرده است. سیستم های پیشرفته به کار رفته در طراحی و ساخت این نوع از یخچال از هدررفت انرژی جلوگیری کرده و دمای داخلی محصول را در حد مطلوبی ثابت نگه می دارد. همچنین این یخچال ها به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی مجهز به پرده شب هستند.

این گروه از محصولات از جمله تجهیزات برودتی تولید شده در فریجیدا هستند که در پروژه های تجهیز فروشگاهی مانند فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش مورد استفاده قرار گرفته است. تصویر فوق مربوط به یکی از پروژه های مجموعه در یکی از شعب فروشگاه های افق کوروش است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *