دسته‌بندی نشده

مزیت استفاده از شیشه های سکوریت در یخچال های فروشگاهی

شیشه سکورست

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت نوعی جدید از شیشه است که با شیشه های معمولی تفاوت دارد. تفاوت اصلی این نوع شیشه با شیشه های معمولی در نحوه ساخت آن ها است، به این ترتیب که شیشه سکوریت یا امن را بعد از گرما دادن به سرعت خنک می کنند که در نتیجه باعث ایجاد تفاوت در ساختار آن با شیشه معمولی می شود . یکی از مهم ترین ویژگی های این شیشه ها در این است که وقتی ضربه شدیدی به آن وارد می شود مانند شیشه های معمولی به تکه های بزرگ و ناهموار با لبه های تیز تبدیل نمی شوند ، درواقع این شیشه ها خرد  شده و به تکه های ریز با لبه های صاف تبدیل می شوند که در نتیجه منجر به آسیب وارد آمدن به بدن و پوست افراد نمی گردد. به همین دلیل این شیشه ها در دنیا به شیشه های امن معروف هستند.

مقایسه شیشه معمولی و سکوریت

شیشه سکوریت در یخچال های فروشگاهی

تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی برای هر چه بهتر دیده شدن مواد غذایی در داخل یخچال ها از شیشه استفاده می کنند و از آنجا که فروشگاه ها عموما با تردد روزانه بالا موجه هستند، استفاده از این نوع شیشه در یخچال های فروشگاهی موجب افزایش ایمنی محیطی فروشگاه به ویژه برای حضور کودکان خواهد بود. از اینرو استفاده از این نوع شیشه در ساخت یخچال ها می تواند به عنوان مزیت و نقطه قوت محصول باشد.

این نوع از شیشه در موارد دیگری همچون خودروسازی، درب و پنجره سازی، لوازم منزل و ظروف نشکن نیز کاربرد دارد.

در ساخت پنل های جانبی یخچال های فریجیدا نیز از شیشه امن استفاده شده است که منجر به افزایش ایمنی محصول می شود و مشتریان می توانند با خیال راحت در سطح فروشگاه تردد داشته باشند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *